Orienteerumise kogemustund 27. mai johhanna.partsioja

Koolipäev algab 8.15 tunniplaani alusel.

Õpilased liiguvad graafiku alusel klassi ja klassijuhatajaga (või saatja õpetajaga) koos kooli juurest Lükati silla juurde. Liigume orienteerumiskaardi abil Pirita Terviseradadel paari kaupa või vajadusel klassiga koos. Teeme sel korral valikorienteerumist.

Rajal liikumise kontrollajaks on 60 minutit. Valikorienteerumises valib võistleja ise kontrollpunktide läbimise järjekorra ja liikumistee. Pane selga ilmastikule vastavad mugavad sportlikud riided ja jalanõud. Liigume nii linnatänaval kui ka maastikul.

Peale orienteerumist lähevad õpilased sööma ja tunnid jätkuvad tunniplaani alusel.

Koolipäev algab 8.15 tunniplaani alusel.