Üldinfo

Üldinfo
Parkimine

Tasuta parkimisala koolimaja ees tänaval.

Transport

Kool asub Pirita linnaosas, Pirita-Kosel. Kooli jõudmiseks kasuta linnaliini bussi nr 5, mis sõidab liinil Männiku-Metsakooli, bussipeatus Metsakooli.

Kontakt

Filtreeri

Kõik Juhtimine Õpetajad Abiõpetajad Haiglaõpetajad Õpilaskodu I rühm II rühm III rühm IV rühm V rühm Tugispetsialistid Tervisekabinet Administreerimine

Ametikoht
 
Juhtimine (5)

Erle Kuusik

Direktor
+372 552 0355
erle.kuusik@vabakool.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

E-R 9.30-17.00 eelneval kokkuleppel

Ülle Teltvei

Õppe- ja arendusjuht
+372 600 6453
ylle.teltvei@vabakool.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

E-R 9.30-17.00 eelneval kokkuleppel

Andra Hallang-Raidma

Juhiabi
+372 600 6463
kontakt@vabakool.edu.ee


Madli Mikli

Terapeut
madli.mikli@vabakool.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Tugiteenuste juht


Margit Väikmeri

Õpilaskodu juhataja
Sotsiaalpedagoog
+372 5699 8048
margit.vaikmeri@vabakool.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

E-N 10.00-20.00 eelneval kokkuleppel
Õpetajad (36)

Alar Amtus

Inglise keel
alar.amtus@vabakool.edu.ee


Kaisa Azogu

Puhkusel
kaisa.azogu@vabakool.edu.ee


Kati Bachman

Loodusained
6.w klassi juhataja
kati.bachman@vabakool.edu.ee


Merle Blank

5.i klassi juhataja
Klassiõpetaja
merle.blank@vabakool.edu.ee


Karl Eek

Ajalugu
Ühiskonnaõpetus
karl.eek@vabakool.edu.ee


Riina Eek

Eesti keel ja kirjandus
9.w klassi juhataja
riina.eek@vabakool.edu.ee


Katrin Hunt-Illak

Kehaline kasvatus
katrin.hunt-illak@vabakool.edu.ee


Liis-Marie Järve

Klassiõpetaja
4.v klassi juhataja
liis-marie.jarve@vabakool.edu.ee


Anna Kotovitš

Vene keel
anna.kotovits@vabakool.edu.ee


Ingi Kuuda

Lapsehoolduspuhkusel
ingi.kuuda@vabakool.edu.ee


Jaana Lehtma

Käsitöö ja kodundus
9. klassi juhataja
jaana.lehtma@vabakool.edu.ee


Piret Lindpere

Kunst
Ajalugu
8. klassi juhataja
piret.lindpere@vabakool.edu.ee


Jana Ljubimovskaja

Vene keel
Haiglaõpetaja
jana.ljubimovskaja@vabakool.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Laste Vaimse Tervise Keskus


Silvi Lugna

Õpetaja
silvi.lugna@vabakool.edu.ee


Aime Napa

Eesti keel ja kirjandus
aime.napa@vabakool.edu.ee


Lembit Olev

Eesti keel ja kirjandus
lembit.olev@vabakool.edu.ee


Mari Paenurm

2.v klassi juhataja
mari.paenurm@vabakool.edu.ee


Inna Pallas

Öökasvataja
3.v klassi juhataja
inna.pallas@vabakool.edu.ee


Johhanna-Magdaleena Partsioja

Klassiõpetaja
+372 5698 2834
johhanna.partsioja@vabakool.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Haridustehnoloog

 

Vastuvõtuaeg:

E-R 9.30-17.00 (telefoni teel)

Hanna Piksarv

Tehnoloogiaõpetus
hanna.piksarv@vabakool.edu.ee


Mikael Raihhelgauz

Matemaatika
mikael.raihhelgauz@vabakool.edu.ee


Iige Reispass

Klassiõpetaja
5.w klassi juhataja
iige.reispass@vabakool.edu.ee


Andres Rohtla

Matemaatika
andres.rohtla@vabakool.edu.ee


Katrin Roman

Loodusained
8.v klassi juhataja
katrin.roman@vabakool.edu.ee


Suzanne-Liis Rosar

Lapsehoolduspuhkusel
suzanne-liis.rosar@vabakool.edu.ee


Janika Savi

1. klassi juhataja
Klassiõpetaja
janika.savi@vabakool.edu.ee


Mari-Liisa Taaler

Muusikaõpetus ja -teraapia
mari-liisa.taaler@vabakool.edu.ee


Riina Tammsalu

Klassiõpetaja
6.v klassi juhataja
riina.tammsalu@vabakool.edu.ee


Aivar Timmermann

Matemaatika
aivar.timmermann@vabakool.edu.ee


Kairi Maris Va

Muusika
8.w klassi juhataja
kairi-maris.va@vabakool.edu.ee


Eliis Valdma

Eesti keel ja kirjandus
eliis.valdma@vabakool.edu.ee


Katrin Vatsel

Loodusained
katrin.vatsel@vabakool.edu.ee


Kadri Veske

Karjääriõpetus
Kutsenõustaja
Inimeseõpetus
kadri.veske@vabakool.edu.ee


Marina Õunapuu

Matemaatika
marina.ounapuu@vabakool.edu.ee


Sianda Siiman

3.w klassi juhataja
sianda.siiman@vabakool.edu.ee


Severi Jõõras

Kehaline kasvatus
7.w klassi juhataja
severi.jooras@vabakool.edu.ee

Abiõpetajad (9)

Signe Arov

7. klassi juhataja
Abiõpetaja
signe.arov@vabakool.edu.ee


Moonika Leušev

Abiõpetaja
moonika.leusev@vabakool.edu.ee


Anu Eesmaa

Pikapäevarühma- ja abiõpetaja
anu.eesmaa@vabakool.edu.ee


Mailis Vili

Pikapäevarühma- ja abiõpetaja
mailis.vili@vabakool.edu.ee


Eik Ekke Reitsnik

Abiõpetaja
eikekke.reitsnik@vabakool.edu.ee


Victoria Sandra Pilv

Abiõpetaja
victoriasandra.pilv@vabakool.edu.ee


Maare Möldre

Abiõpetaja
maare.moldre@vabakool.edu.ee


Annika Jaansalu

6. klassi juhataja
Abiõpetaja
annika.jaansalu@vabakool.edu.ee


Mihkel Aru

Abiõpetaja
mihkel.aru@vabakool.edu.ee

Haiglaõpetajad (7)

Jana Ljubimovskaja

Vene keel
Haiglaõpetaja
jana.ljubimovskaja@vabakool.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Laste Vaimse Tervise Keskus


Merle Poom

Haiglaõpetaja
merle.poom@vabakool.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Laste Vaimse Tervise Keskus


Tiina Mets

Haiglaõpetaja
tiina.mets@vabakool.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Laste Vaimse Tervise Keskus


Maret Rander

Haiglaõpetaja-eripedagoog
maret.rander@vabakool.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Laste Vaimse Tervise Keskus


Katrin Liiva

Õpetaja
katrin.liiva@vabakool.edu.ee

Lisainformatsioon: 

PERH


Meelika Melders

Haiglaõpetaja
meelika.melders@vabakool.edu.ee


Kati Klippberg

Haiglaõpetaja
kati.klippberg@vabakool.edu.ee

Õpilaskodu (3)

Margit Väikmeri

Õpilaskodu juhataja
Sotsiaalpedagoog
+372 5699 8048
margit.vaikmeri@vabakool.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

E-N 10.00-20.00 eelneval kokkuleppel

Inna Pallas

Öökasvataja
3.v klassi juhataja
inna.pallas@vabakool.edu.ee


Paul Bobkov

Öökasvataja
paul.bobkov@vabakool.edu.ee

I rühm (1)

Hanneliisa Haljaste

Kasvataja
+372 5628 1721
hanneliisa.haljaste@vabakool.edu.ee

II rühm (1)

Lilian Kepnik

Kasvataja
+372 5628 1726
lilian.kepnik@vabakool.edu.ee

III rühm (2)

Heli Gescheimer

Kasvataja
+372 5694 7442
heli.gescheimer@vabakool.edu.ee


Mihkel Allikmäe

Kasvataja
+372 5694 7442
mihkel.allikmae@vabakool.edu.ee

IV rühm (1)

Ruth Kilk

Kasvataja
+372 5698 4973
ruth.kilk@vabakool.edu.ee

V rühm (2)

Terje Aru

Kasvataja
+372 5628 1725
terje.aru@vabakool.edu.ee


Sten Kaldma

Kasvataja
+372 5628 1725
sten.kaldma@vabakool.edu.ee

Tugispetsialistid (9)

Madli Mikli

Terapeut
madli.mikli@vabakool.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Tugiteenuste juht


Ingrid Toiger

Sotsiaalpedagoog
6006454
ingrid.toiger@vabakool.edu.ee


Liina Ponetajev

Loovterapeut
liina.ponetajev@vabakool.edu.ee


Valdeko Paavel

Psühholoog
valdeko.paavel@vabakool.edu.ee


Margit Väikmeri

Õpilaskodu juhataja
Sotsiaalpedagoog
+372 5699 8048
margit.vaikmeri@vabakool.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

E-N 10.00-20.00 eelneval kokkuleppel

Kairi Miller

Loovterapeut
kairi.miller@vabakool.edu.ee


Mari-Liisa Taaler

Muusikaõpetus ja -teraapia
mari-liisa.taaler@vabakool.edu.ee


Pille Karp

Füsioterapeut
pille.karp@vabakool.edu.ee


Ave Aarmaa

Õppenõustaja
+372 6006133
ave.aarmaa@vabakool.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Eelneval kokkuleppel E-R
K eelneval kokkuleppel kell 10.00-15.00
Tervisekabinet (1)

Olga Kurapova

Meditsiiniõde
+372 5620 0153
olga.kurapova@kth.ee

Lisainformatsioon: 

esmaspäeviti kell 7.30-15.30

teisipäeviti kell 7.30-15.30

kolmapäeviti kell 7.30-15.30

neljapäeviti kell 7.30-15.30

 

kooliode.ee

Administreerimine (3)

Helle Kargaja

Infotöötaja
+372 600 6168
helle.kargaja@vabakool.edu.ee


Udo Uik

Valvur
udo.uik@vabakool.edu.ee


Heleriin Elmend

Huvijuht-raamatukoguspetsialist
+372 56635610
heleriin.elmend@vabakool.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

E 09.30-12.00; T 14.00-17.00
K 09.30-12.00; N 14.00-17.00
R 09.30-12.00

Üldinfo

Üldinfo
Parkimine

Tasuta parkimisala koolimaja ees tänaval.

Transport

Kool asub Pirita linnaosas, Pirita-Kosel. Kooli jõudmiseks kasuta linnaliini bussi nr 5, mis sõidab liinil Männiku-Metsakooli, bussipeatus Metsakooli.

Võta meiega ühendust

Pildi CAPTCHA
Mis kood on pildil? *
Sisestage pildil olevad tähemärgid.