logo
Estonian (Eesti)

Esmaspäev, 24 Veebruar 2020

Avaleht

Tere tulemast Tallinna Konstantin Pätsi Vabaõhukooli koduleheküljele!

Tallinna Konstantin Pätsi Vabaõhukooli asutas riigivanema Konstantin Pätsi initsiatiivil 1938. aastal Eesti Punase Risti Peavalitsus.

Vabaõhukool on Haridus- ja Teadusministeeriumi hallatav riigi põhikool psüühikahäirest tingitud haridusliku erivajadusega õpilastele. Kooli võetakse vähimaks vajalikuks ajaks vastu õpilased, kes tulenevalt nende puudest või muust häirest vajavad spetsiifilist eriõppekorraldust ja ressursimahukate tugimeetmete rakendamist.

Kooli õppekeel on eesti keel. Õpingute alusdokumendiks on „Põhikooli riikliku õppekava” alusel koostatud kooli õppekava.


 

Koolitervishoiu teade

Teavitame vajadusest läbida perearsti ennetav tervisekontroll II, V ja IX klassis ja hambahaigusi ennetav arstlik kontroll I, III, V ja IX klassis.

 


Tallinna Konstantin Pätsi Vabaõhukooli kokkutulek

Armsad Tallinna K. Pätsi Vabaõhukooli (Kose-Lükati Sanatoorne Internaatkool ja ka Konstantin Pätsi nimeline Eesti Punase Risti Vabaõhukool-Puhkekodu) vilistlased, endised õpilased ja kunagised töötajad!

Kokkutuleku pilte on võimalik tellida aadressil:

http://www.pildikompanii.ee/et/tellimine

Ligipääsukood: TKP-80615


Õpilaste vastuvõtt kooli

Meie kooli sobilikkuse hindamiseks lapse arengu toetamisel kutsume lapse koos vanema/hooldajaga meie kooli õppenõustamisele koos kõikide vajalike dokumentidega.

Õppenõustamisele saab aega broneerida aadressil E-mail on kaitstud spämmirobotite eest, Javascript peab olema sisse lülitatud Õppenõustamised toimuvad teisipäeviti kell 14.00-16.00.

Kooli vastuvõtmise kord on kättesaadav SIIT.


Dokumendiregister

Puhkuste ja lähetuste korraldustega saab tutvuda siin.

Korrad ja juhised leiab siit.

Tallinna Konstantin Pätsi Vabaõhukooli kokkutulek

Armsad Tallinna K. Pätsi Vabaõhukooli (Kose-Lükati Sanatoorne Internaatkool ja ka Konstantin Pätsi nimeline Eesti Punase Risti Vabaõhukool-Puhkekodu) vilistlased, endised õpilased ja kunagised töötajad!

Saame 15. juunil kell 15.00 kokku aadressil Tallinn, Vabaõhukooli tee 7.

Vaatame üle vanad tuttavad ja hiljuti renoveeritud koolikompleksi, meenutame õpinguaegu ja tunneme rõõmu jällenägemisest.

Osalemine üritusel toimub registreerimise alusel. Registreerimine on avatud kuni 1. juunini. Registreeri oma osalus SIIN või telefoni teel E-R 09.00–16.00 telefoninumbril 600 6463.

Vilistlaste kokkutuleku osavõtumaks on 10 eurot, mille saab tuua koolimaja kantseleisse koolipäeviti kell 09.00-16.00. Osavõtutasu saab tasuda ka ürituse päeval kohapeal.

Tasuta sissepääs on ainult kutsetega külalistele.Päevakava:

15.00 registreerimine ja kogunemine

16.00 aktus

17.00 tutvumine renoveeritud koolimajaga ja kohvilaud

19.00 ürituse lõpp

NB! Kavas võib ette tulla muudatusi!

Viimati uuendatud Kol, 08.Jan.2020 15:41
 

Powered by Joomla!. Designed by: lonex.com ntchosting Valid XHTML and CSS.