Õppekäik Eesti Loodusmuuseumi 20. september johhanna.partsioja

Eesti Loodusmuuseumis toimunud õppekäikudel tutvusid 1., 2. ja 4. klassi õpilased Eesti looduses kasvavate seentega. Õppekäigu eesmärgiks oli õppida tundma erinevaid seeneliike, teha vahet söödavatel ja mürgistel seentel ning mõista, kuidas ja miks seened kasvavad. Lisaks seostati teemat aastaaegade muutumise ja looduslike protsessidega.

Eel- ja järeltegevustena tehti koolis seenetuvastusretki, arutleti loodusõpetuse tundides, lahendati matemaatilisi töölehti ning vaadati teemakohaseid haridusfilme. Kunsti- ja kirjandustundides joonistati seeni ning loeti seente kohta lugusid.