Koolielu

Huviringid

AVATUD STUUDIO

Avatud Stuudio on võimalus loominguliseks eneseväljenduseks, lõõgastuseks, enesearenguks ja ideede jagamiseks. Võib tulla üksi, sõbraga või pereliikmega; teha ühistööd või süveneda üksi oma loomingusse; olla aktiivne osaleja või uuriva meelega uudistaja. Tavapäraselt joonistame, maalime, loome skulptuure (savi ja muud voolimismassid), meisterdame. Tule oma soovi ja teemaga või saa inspiratsiooni teistelt!

KÄSITÖÖRING

Käsitööringis tegeleme  käsitöö süvendatud õppimisega. Tutvume erinevate materjalide ja töövahendidega. Oleme õppinud keraamikat, pärlitöid, õmblemist, makrameed, kangakudumist, paberkunsti võimalusi jne. Sihtrühm on tüdrukud alates 4. klassist.

SPORDIRING

Huviring on mõeldud kõigile poistele, kes soovivad olla aktiivsed ja sportlikud ning füüsiliselt ennast arendada. Trennis õpitakse erinevate pallimängude tehnikaid, treenitakse osavust  ja vastupidavust. Võimalus treenida jõusaalis, kuid ilusa ilma korral saab minna õue, rattaga sõita ja tegeleda erinevate asjadega.  Olulised on  tegevused, mis lastele meeldivad ja mis  tõstavad nende kehalist aktiivsusust.

PUUTÖÖRING

Tutvustame või süvendame teadmisi puutöö teemal. Mõtleme vabas õhkkonnas, kuid vajalikke ohutusnõudeid täites lahendusi ringi osalema tulnud õpilase ideele. Toetame algajate osalejate lihtsamaid projekte, juba mitmendat korda osalejal on võimalik edasi liikuda keerukamate töödega. Kasutame ja tutvustame töö tegemiseks vajalikke tööriistu. Puutööringis soosime materjali taaskasutamist. Ringis saavad osaleda 4.- 9. klassi õpilased.

MUUSIKARING

Muusikaringi tunnis võib keskenduda ühele pillile või proovida erinevate pillide mängimist. Võimalused on mängida kannelt, plokkflööti, kitarri, basskitarri, klaverit. Õpitakse pilli tundma, põhilisi mänguvõtteid, et mängida lihtsamaid lugusid ja ka pillil saate mängimist. Sobib igas vanuses õpilastele.

KOKANDUSRING

Kokandusringi eesmärk on lastele õpetada põhiteadmisi tervislikust toitumisest, õpetada omavahelist koostööd ning teha tutvust maailma köögiga. Igas tunnis valmistatakse üks roog, mis hiljem üheskoos ära süüakse. Lapsed teevad tunnis läbi kogu söögi valmistamise protsessi  alates retsepti lugemisest, söögi valmistamisest, lõpetades köögi koristamisega. Sihtrühm: 4.-9. klassi õpilased.

AVATUD STUUDIO

KÄSITÖÖRING