Kolmapäev, 22 November 2017

Projektid

Meie kool on algatanud ja osaleb paljudes õppe- kasvatustööd mitmekesistavates projektides. Koostööd teeme kohalikul tasandil, Eesti haridusasutustega ja Euroopa Liidu hariduskoostöövõrgustikuga.

• 2009 - 2013 Projekti "Elukeskkonna arendamise rakenduskava" prioriteetse suuna "Hariduse infrastruktuuri arendamine" meetme "Hariduslike erivajadustega õpilaste õppekeskkonna kaasajastamine" raames “Tallinna Konstantin Pätsi Vabaõhukooli peahoone rekonstrueerimine”.

Ajalehes Postimees 26.01.2010 ilmunud aktiklit "Tallinna vabaõhukooli ootavad ees suured muutused" saad lugeda SIIT.

• 2009 - 2013 Osalemine Tallinna ja Turu linnade ühisprojektis "Aktiivne ja turvaline koolipäev", mille eesmärgiks on õpilastele vahetundide ja pealelõunase vaba aja sisustamiseks võimaluste pakkumine. Projekti toetab Euroopa Liidu Regionaalarengu fond.

Meie kooli projektileht, millelt leiad tegevuskava, asub SIIN.